Ankara Demetevler implant Tedavisi Nasıl Uygulanır?
Çürük dişler ve de hastalıklı durumda olan dişler insanları hem fiziksel ölçüde hem de ruhsal ölçüde oldukça fazla olarak rahatsız edebilmektedirler. Bu rahatsızlığın ana sebepleri ise, çürük ve hastalıklı dişlerin kötü görüntüsü ve de bu tür olan dişlerin çok fazla bir biçimde sancılı bir ağrıya sebep olmasından kaynaklanmaktadır. Hastalarımızda bu tür dişlerden bir an önce kurtulmak için bu dişleri çektirmek istemektedirler. Asıl önemli olan ise bu tür dişlerin çekim işleminden hemen sonra, olayı geciktirmeden Bayrampaşa implant Tedavisi ni uygulamamız gerekmektedir.

Demetevler İmplant
Üst Çene Ve de Alt Çenede implant Uygulanmasının Farklılıkları Nelerdir?
Hem üst çeneye hem de alt çeneye implant uygulamamızı yapabilmekteyiz. Önemli olan ise tabi ki de kemik dokusunun yoğunluğu ve de kemik dokusunun implant tedavisine yatkın olup olmaması ile ilgilidir.
Alt ve de üst çeneye ayrı olarak implant tedavisini uygulamamızda ki ana sebep ise, hem alt hem de üst çenenin tamamen farklı yapıya ve de özelliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır.
Bu sebepten dolayı hem alt hem de üst çeneye çok farklı tedaviler uygulamak zorundayız.
Alt çenenin farklı bölgelerine uygulayacağımız implant tedavileri de birbirinden farklılık göstermektedir.
Alt çenenin daha önlerine uyguladığımız Bayrampaşa İmplant Tedavisi daha kolaydır. Bunu uygularken çok fazla sıkıntı ile karşılaşmamaktayız.
Fakat durum alt çenenin arka taraflarına geçtikçe implant tedavisi çok daha fazla zorlaşmaktadır.
Zorlanmamızın en önemli sebebi ise, arka dişlerin çene kemiği ile daha fazla ilişkili olma durumundan kaynaklanmaktadır.
Çene kemiğine zarar vermemek için daha dikkatli ve de daha ölçülü bir implant tedavisi uygulamaya çalışmaktayız.
Alt çenenin arka taraflarına uyguladığımız Bayrampaşa İmplant Tedavisi çok daha fazla ayrıntılı ve de komplike operasyonlara sebep olmaktadır.
Üst çenede tıpkı alt çene gibi faklı bölgelerde farklı uygulamalar gerektirmektedir.
Üst çenede bulunan azı dişlerine çok daha ayrıntılı ve de incelemeli olan uygulamalar gerekmektedir.
Üst çenede kolaylıkla implant tedavisini gerçekleştirebildiğimiz bölge ise kesinlikle küçük azı dişlerinin var olduğu bölgelerdir.
Bu sebeplerden dolayı hem üst hem de alt çene uygulama bakımından farklıdır.